Current catalogue Biltema

1 ... 668 669 671 673 674 ... 676
1 ... 668 669 671 673 674 ... 676
Bla igjennom kampanjene i kundeavisen fra Biltema, gyldig fra - til -. Du kan finne de beste varene fra kategorien Hobbyvarer, utstyr til fiksere og til hjemmet676 sider av den gyldige kundeavisen. Denne katalogen tilbyr rabattkoder på flere enn 2070 produkter som absolutt tilhører varer du ofte kjøper. Hvis du ønsker å spare på din neste handletur hos Biltema, ikke glem å bla igjennom hele kundeavisen fra side 1 til side 676. På den aktuelle siden kan du finne kampanjer på -; men katalogen fra Biltema tilbyr mange andre tilbud på varer som batteri, batterilader, bilbatteri, grill, hylle. Hvis du ønsker å handle smart og spare en betydelig del av kostnaden på din neste handletur hos din favorittbutikk Biltema, burde du ikke gå glipp av denne kundeavisen, full av fantastiske priser og flotte tilbud. Kom tilbake til Alletilbudsaviser.co.no hver dag og du vil ikke gå glipp av de fantastiske kampanjene hos dine favorittforhandlere.
Biltemas varehus Spesielle åpningstider - besøk vår nettside www.biltema.no  Kontakt kundeservice på tlf: 22 22 20 22 ALTA Hesteskoen 4 9510 Alta Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 alta@biltema.com ARENDAL Sagvannsveien 20 4848 Arendal Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 arendal@biltema.com BERGEN SANDSLI Sandslimarka 50 5254 Sandsli Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 bergen@biltema.com BERGEN ÅSANE Liamyrane 8 5132 Nyborg Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 aasane@biltema.com BODØ Teglverksveien 15 8006 Bodø Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 bodo@biltema.com BRYNE Myrvegen 3 4344 Bryne Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 bryne@biltema.com BÆRUM Rudssletta 38/68 1351 Rud Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 baerum@biltema.com BØ Grivisvingen 4 3802 Bø Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 bo@biltema.com DROTNINGSVIK Janaflaten 22, 5179 Godvik Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 drotningsvik@biltema.com DRØBAK Holtbråtveien 38-42 1449 Drøbak Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 drobak@biltema.com EGERSUND Vingårdsveien 30, 4373 Egersund Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 egersund@biltema.com Følg oss ELVERUM Jegerstien 12 2406 Elverum Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 elverum@biltema.com FAUSKE* Sjøgata 58 8200 Fauske Man.–fre. 8–20, lør. 10–18 fauske@biltema.com FINNSNES Ringveien 2 9300 Finnsnes Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 finnsnes@biltema.com FOLLO (SOFIEMYR) Kongeveien 49 1412 Sofiemyr Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 follo@biltema.com FREDRIKSTAD Borgarveien 15 1633 Gamle Fredrikstad Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 fredrikstad@biltema.com FØRDE Kronborgveien 5 6813 Førde Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 forde@biltema.com GJØVIK Stampevegen 11 2827 Hunndalen Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 gjovik@biltema.com GOL Hahaugvegen 31 3550 Gol Man.–fre. 8–20, lør. 9–18, søn. 12–17 gol@biltema.com HADELAND Nordre Morstadgutua 1 2750 Gran Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 hadeland@biltema.com HAMAR Olrud Handelspark, E6 Kårtorpveien 1, 2320 Furnes Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 hamar@biltema.com HARSTAD Klubbholmen 2 9409 Harstad Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 harstad@biltema.com HAUGESUND Longhammarvegen 34 5536 Haugesund Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 haugesund@biltema.com HØNEFOSS Hvervenmoveien 2E 3511 Hønefoss Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 honefoss@biltema.com JESSHEIM Industrivegen 17C 2069 Jessheim Man-fre. 8–21, lør. 9–18 jessheim@biltema.com KARMØY Vestheimveien 8 4250 Kopervik Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 karmoy@biltema.com KIRKENES Verksveien 1 9900 Kirkenes Man-fre. 8–20, lør. 9–18 kirkenes@biltema.com KONGSBERG* Stasjonsbakken 4 3611 Kongsberg Man.–fre. 8–20, Lør. 9–18 order.kongsberg@biltema.com KONGSVINGER Kristian Walbys veg 4–6 2212 Kongsvinger Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 kongsvinger@biltema.com KRISTIANSAND Barstølveien 108, v/E18 4636 Kristiansand Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 kristiansand@biltema.com KRISTIANSUND Omagata 160 6517 Kristiansund Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 kristiansund@biltema.com LIER* Husebysletta 9 3400 Lier Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 lier@biltema.com LILLEHAMMER Hovemovegen 29 2624 Lillehammer Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 lillehammer@biltema.com LYNGDAL Fiboveien 10 4580 Lyngdal Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 Lyngdal@biltema.com MJØNDALEN Mjøndalen industriområde v/E134, Orkidehøgda 3050 Mjøndalen Man.–fre. 8-20, lør. 9–18 drammen@biltema.com MO I RANA Ranenget 17 8626 Mo I Rana Man.–fre. 8-20, lør. 9–18 moirana@biltema.com MOLDE Frænavegen 16 6415 Molde Man.–fre 8–20 lør. 9–18 molde@biltema.com MOSJØEN Dolstadgata 17 8663 Mo i Rana Man.–fre. 8-20, lør. 9–18 mosjoen@biltema.com MOSS Gartnerveien 15–17 1526 Moss Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 moss@biltema.com NAMSOS* Sandgata 6 7800 Namsos Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 namsos@biltema.com LADE* Lade Arena, Haakon VII gt. 8–10 7041 Trondheim Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 lade@biltema.com NARVIK Bolagsgata 20 8514 Narvik Man.–fre. 8–20, lør. 9-18 narvik@biltema.com LARVIK* Løkka 8, 3271 Larvik Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 larvik@biltema.com NORDFJORDEID Sjøgata 21 6770 Nordfjordeid Man.–fre. 8–20, lør. 9-18 nordfjordeid@biltema.com OSLO Alna Senter, Alnabru Strømsveien 245, 0668 Oslo Man.–fre 8–21, lør. 9–18 oslo@biltema.com SANDEFJORD Nygårdsveien 88 3221 Sandefjord Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 sandefjord@biltema.com SANDNES Gamle Stokkavei 4 4313 Sandnes Man.–fre. 7–21, lør. 9–18 sandnes@biltema.com SARPSBORG E6, Tune. Hundskinnveien 1 1711 Sarpsborg Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 sarpsborg@biltema.com SKIEN Kjørbekkdalen 4 3730 Skien Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 skien@biltema.com SKJETTEN Valstadsvingen 2, 2013 Skjetten Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 skjetten@biltema.com SLITU Morstongveien 25, 1859 Slitu Man.–fre. 8-20, lør. 9–18 askim@biltema.com SOGNDAL* Stedjevegen 38 6856 Sogndal Man.–fre. 8–20, lør 9–18 sogndal@biltema.com SORTLAND Vesterålgata 28 8400 Sortland Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 sortland@biltema.com STAVANGER Maskinvegen 1 4033 Stavanger Åpner høsten 2019 STEINKJER Bomvegen 7 A, B, C 7725 Steinkjer Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 steinkjer@biltema.com STJØRDAL Havnegata 20B 7503 Stjørdal Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 stjordal@biltema.com STORD Meatjønnsvegen 48 5412 Stord Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 stord@biltema.com SVOLVÆR Valgata 1-4 8300 Svolvær Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 svolvaer@biltema.com TROMSØ Ørnevegen 5 9015 Tromsø Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 tromso@biltema.com TRONDHEIM Østre Rosten 22 (v/City Syd) 7075 Tiller Man.–fre. 8–21, lør. 9–18 trondheim@biltema.com TØNSBERG Træleborgodden 10 3112 Tønsberg Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 tonsberg@biltema.com ULSTEINVIK Brendehaugen 3 6065 Ulsteinvik Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 ulsteinvik@biltema.com VALDRES Markavegen 2 2920 Leira i Valdres Man-fre. 8–20, lør. 9–18 valdres@biltema.com VINSTRA Vinstragata 90 2640 Vinstra Man-fre. 8–20, lør. 9–18 vinstra@biltema.com VOSS Brynamoen 8, 5705 Voss Man-fre. 8–20, lør. 9–18 voss@biltema.com ÅLESUND Smibakken 2, 6018 Ålesund Man.–fre. 8–20, lør. 9–18 alesund@biltema.com *Fauske, Kongsberg, Lade, Larvik, Lier, Namsos og Sogndal kan ha begrenset vareutvalg pga. størrelse. For mer informasjon om Biltema Cafe, se side 10–11 eller gå inn på www.biltema.no. Last ned Biltema- appen i App Store eller Google Play. Vi åpner nye varehus, med Biltema Cafe, i Steinkjer og Stavanger i høsten 2019. 671